آخرین اخبار
اخبار > نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در واحد گچساران
 


شماره خبر :٤٢٥٣٦٣ تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٣ ا ٠٨:٥٤
نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در استان های کهگیلویه و بویر احمد، فارس و بوشهردر واحد گچساران
نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در واحد گچساران
از طبیعت درختان و فضای سبز اطراف خود محافظت کنیم تا سلامت و تندرستی جامعه تضمین شود.

با حضور نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه آزا د اسلامی در استان های کهگیلویه و بویر احمد، فارس و بوشهر30 نهال 
در واحد گچساران غرس شد .
دکتر عبدالرضا جمال زاده درخت را از جلوه های زیبا و روح بخش طبیعت دانست وگفت: تنها دانایان حقیقی (به تعبیر قرآن کریم) به آن آگاه هستند که آفرینش حیات در دل بذر و نهالی است که به مرور ایام به درختی را تنومند تبدیل می شود.
حجت الاسلام جمال زاده در ادامه افزود: انسان وقتی به درخت نگاه می کند پیش از هر چیز شیفته جمال ظاهری در خت      می شود و کمتر کسی از این حجاب ظاهری عبور کرده و به عمق و حقیقت مطلب پی می برد.
وی تصریح کرد: آنچه باعث شگفتی برگ در ختان در نظر هوشیار می شود نیرویی است که باعث سبزی، حیات و پویایی و رویش بستان ها می شود و اگر انسان به کیفیت ایجاد حیات در درختان به دیده عقل بنگرد به نیروی حیات دهنده و دم عیسوی خداوند سبحان پی می برد.
جمال زاده افزود: شکل ظاهری و شمایل درخت نه تنها به انسان درس توحید و خداشناسی می دهد، بلکه انسان اندیشمند در ورای این ظاهر، قدرتی عظیم تر و نیرویی فوق العاده تر را مشاهده می کند.
  نماینده تام الاختیار رئیس عالیه دانشگاه آزا د اسلامی در استان های کهگیلویه و بویر احمد، فارس و بوشهر بیان کرد: طبیعت و تنوع آن باعث شادابی بشر و همه موجودات زنده می شود وباید به خوبی از طبیعت درختان و فضای سبز اطراف خود محافظت کنیم تا سلامت و تندرستی جامعه تضمین شود.
   دکتر عبدالرضا جمال زاده خاطر نشان کرد:نهال دانشگاه آزاد اسلامی که به پشتوانه معنوی و مادی امام عظیم الشان (ره) کاشته شد، با کار مدیریت جهادی و حمایت های آیت الله هاشمی رفسنجانی به درختی تنومند تبدیل شده است وپس از گذشت سه دهه با مدیریت دکتر میر زاده با سرعت به سمت فتح قله های افتخار گام برمی دارد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.