آخرین اخبار
اخبار > ثبت نام طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گچساران و دهدشت آغاز شد
 


شماره خبر :٥٤٢١٥٤ تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ ا ١٠:٠٨
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد استان؛
ثبت نام طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گچساران و دهدشت آغاز شد
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان گفت: داوطلبان برای ثبت نام باید به آدرس سایت به نشانی auy.nahad.ir مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، حجت الاسلام و المسلمین هاشمی پور، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان گفت: ثبت نام طرح ضیافت اندیشه اساتید ویژه دانشگاه های آزاد اسلامی گچساران و دهدشت از یک شنبه 31 شهریور به مدت 4روز برگزار خواهد شد.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان گفت: در این دوره درس اندیشه سیاسی سطح 5 ( انقلاب اسلامی ؛ جهان امروز و افق های آینده با تاکید بر بیانیه گام دوم) برگزار خواهد شد.

وی درادامه افزود: داوطلبان برای ثبت نام باید به آدرس سایت به نشانی auy.nahad.ir مراجعه کنند.

حجت الاسلام هاشمی پور تصریح کرد: زمان افتتاحیه دوره یکشنبه 31  شهریور ماه است و ساعت در نظر گرفته شده برای درس مربوطه ۱۶ ساعت در طول دوره خواهد بود و مکان برگزاری کلاس ها برای اساتید هر دو دانشگاه، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران خواهد بود. ضمناً ارائه گواهی پایان دوره، منوط به حضور مخاطبان در هر درس به میزان 16 ساعت خواهد بود.

وی به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در طول این دوره اشاره کرد و گفت: در خارج از ساعات آموزشی برنامه های از جمله سخنرانی اردو دیدار علما و.... برای اساتید و خانواده های آنها برگزار خواهد شد.

جهت ثبت نام اینجا را کلیک نمائید

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.