آخرین اخبار
اخبار > دومین نشست مشترک هیات عالی نظارت منطقه 11 و نمایندگان دبیرخانه هیات موسس در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد
 


شماره خبر :٥٠١٦٣٦ تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٥ ا ٠٩:١٧
دومین نشست مشترک هیات عالی نظارت منطقه 11 و نمایندگان دبیرخانه هیات موسس در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان کهگیلویه وبویراحمد با تبریک هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنراظهار کرد: گرامیداشت یاد این دو شهید والا مقام عامل تداوم الگوی رفتاری آنها در میان جامعه است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دومین نشست مشترک هیات عالی نظارت منطقه 11 در استان کهگیلویه وبویراحمد با هدف نظارت و تشریح ساختار دبیرخانه تشکیل شد.
 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان کهگیلویه وبویراحمد با تبریک هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنراظهار کرد: گرامیداشت یاد این دو شهید والا مقام عامل تداوم الگوی رفتاری آنها در میان جامعه است.
دکتر علی آل بویه با اشاره به نقش راهبردي و مهم آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در پايه‌گذاري دانشگاه آزاد اسلامي همچنین تشکیل هیات عالی نظارت اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگ و شجره طیبه انقلاب اسلامی است.
وی در خصوص رسالت دبیرخانه مطالبی عنوان کردوگفت: فرآیندو ارزیابی و نظارت  دبیرخانه به عنوان بازوان مشورتی در کنار ریاست عالیه دانشگاه برای نظم بخشی به ساختار سازمانی همچنین نظارت بر نحوه هزینه های دانشگاه به طور  دقیق می باشد که لازم است واحد های دانشگاهی همکاری های لازم را داشته باشند.
در ادامه دکترامید علیزاده معاون هیات عالی نظارت منطقه 11  دانشگاه آزاد اسلامی در استان های (فارس،بوشهر و کهگیلویه وبویراحمد) مشارکت و همکاری در منطقه یازده به ویژه استان کهگیلویه و بویراحمد را با  هئیت نظارت مطلوب دانست و افزود : همکاری که تا کنون ما با واحدهای دانشگاه داشتیم رضایت بخش و تعامل خوبی بین روسای مراکز استانها وجود داشته است.
وی به تشریح ساختار سازمانی هئیت موسس پرداخت و بیان داشت : دبیر خانه هیات موسس جزئی از دانشگاه است که انتظار می رود با توجه به ساختار سازمانی مصوب دانشگاه آزاد اسلامی و هیات موسس به عنوان بالاترین رکن این دانشگاه با ایجاد همسوئی و یکپارچگی در جهت نیل به اهداف چشم انداز 1404 گام برداریم.
 وی درادامه گفت: واحد های دانشگاهی باید سعی کنند مشاركت بيشتري در پيدايش و رشد نوآوري ها همدیگرداشته باشند و دربخشهاي مختلف پل ارتباطي برقرار سازند.
نمایندگان دبیرخانه هیات موسس"آقایان دکتر محمد مهدی جولائی،دکتر محسن محمود زاده و دکتر احمد روشن در این جلسه حضور داشتند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.