آخرین اخبار
اخبار > ‏هدیه تیم رباتیک دانشگاه ازاد اسلامی واحد یاسوج به گردشگران نوروزی‏
 


شماره خبر :٤٢٧٨٧١ تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٤ ا ١٠:٥٧
‏هدیه تیم رباتیک دانشگاه ازاد اسلامی واحد یاسوج به گردشگران نوروزی‏
‏هدیه تیم رباتیک دانشگاه ازاد اسلامی واحد یاسوج به گردشگران نوروزی‏

به گزارش خبرگزاری آنا از یاسوج، خدیجه توفیقیان در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت‌های مؤثر تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از زمان تاسیس انجمن رباتیک اظهار کرد: این تیم تاکنون طرح‌ها و ابتکارات مختلف و کاربردی خوبی ارائه داده است و موفقیت‌های خوبی نیز در مسابقات رباتیک کشوری کسب کرده است.

 

مسئول انجمن‌های علمی دانشگاه آزاد یاسوج افزود: طراحی نرم افزار راهنمای گردشگران نوروزی تازه‌ترین طرح تیم رباتیک دانشگاه آزاد یاسوج است و طراحی این نرم افزار کاربردی  کمک شایانی به گردشگران و مسافران نوروزی که قصد سفر به استان دارند خواهد کرد.

توفیقیان یادآرو شد: در این نرم‌افزار نقشه مسیرهای ارتباطی استان، مناطق گردشگری، تاریخی، رفاهی و طبیعی کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شده است و گردشگران با نصب این برنامه روی گوشی‌های خود به راحتی می توانند به مسیرها و مقصدهای مورد نظر خود در مناطق مختلف استان دسترسی پیدا کنند.


مسئول انجمن‌های علمی دانشگاه آزاد واحد یاسوج گفت : سه تن از اعضای تیم رباتیک دانشگاه آزاد از جمله میثم الهی، فرشید بوشنده و محسن حقیقی این برنامه را به مدت یک ماه طراحی کرده‌اند.

توفیقیان یادآرو شد: تدابیر لازم برای نصب این برنامه بر روی گوشی مسافران از طریق مشاوره با اساتید دانشگاه و همکاری اداره کل راه و شهرسازی اندیشیده شده است و گردشگران می‌توانند از طریق بلوتوث این نرم‌افزار را از راهنمای گردشگران در ایستگاه های نوروزی  ورودی شهرهای استان دریافت کنند.

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.