آخرین اخبار
اخبار > توجه به مسائل رفاهی دانشجویان از اولویت های دانشگاه آزاد اسلامی
 


شماره خبر :٤٢٥٧٧٥ تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٣ ا ٠٨:١٦
نماینده تام الاختیار ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در واحد گچساران
توجه به مسائل رفاهی دانشجویان از اولویت های دانشگاه آزاد اسلامی
جلسه شورای اداری دانشگاه های آزاد اسلامی استان کهکیلویه و بویر احمد با حضور نماینده تام الاختیار ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی، رئوسای واحد و معاونین در واحد گچساران برگزار شد.

جلسه شورای اداری دانشگاه های آزاد اسلامی استان کهکیلویه و بویر احمد با حضور نماینده تام الاختیار  ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی، رئوسای واحد و معاونین  در واحد گچساران برگزار شد.
نماینده تام الاختیار  ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در استانهای فارس بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد، در جلسه شورای اداری استان کهکیلویه و بویر احمد در واحدگچساران گفت: این گونه جلسات از اهمیت بالای برخوردار است از آن بابت که در این جلسات نه تنها با ایجاد ارتباط موثر، هم فکری ، هم اندیشی و تبادل نظر به راه کارهای مناسب برای اعتلای دانشگاه می رسیم بلکه ایجاد محبت و مودت در بین مسولین ایجاد می کند .
دکتر جمال زاده با بیان این که محبت و همدلی بین کارکنان ، مسولین ، دانشجویان و اساتید امری بسیار مهم و کار آمد است گفت: خواجه نصیر طوسی در خصوص محبت می گوید اگر در جامعه محبت باشد در آنجا نیازی به قضا وجود ندارد.
وی در ادامه افزود : عملکرد ما در دانشگاه آزاد اسلامی باید به گونه ای باشد که رضایت ارباب رجوع را فراهم کند .
نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه در استانهای فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویر احمد، خدمت به مردم را از شایسته ترین کارها دانست و گفت: خدمت به مردم با کارهای شایسته،عدم تمایل به اموال و دارایی مردم، پرهیز از بکار بردن زور و قدرت نسبت به مردم و ترس از خداوند متعال از جمله مواردی است که امیر المومنین  حضرت علی (ع) بررعایت آنها برای ایجاد رضایت مردم تاکید فرموده اند.
جمالزاده ارتقاء کیفیت سطح آموزش و اصلاح هرم هیات علمی واحد ها را خواستار شد و اذعان کرد:  ارتقای درجه علمی اساتید، تاسیس رشته های پزشکی و پیراپزشکی در این استان و تقویت مسائلی بهداشتی و درمانی را به جد پیگیر شوید.
حجت الاسلام جمال زاده ایجاد مراکز تحقیقات گیاهان دارویی را با توجه  به پتانسیل این استان نیز یاد آور شد وبیان کرد: ایجاد شهرک های علم وفن آوری به تولید علم و ثروت منجر می شود و آینده دانشگاه ها تامین و تضمین می نماید.
وی همچنین با تاکید برتسریع در روند صدور مدارک موقت دانشجویان فارغ التحصیل خاطر نشان کرد: توجه به خوابگاه های دانشجویی و مسائل رفاهی دانشجویان از اولویت های دانشگاه آزاد اسلامی است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.