آخرین اخبار
اخبار > جلسه هماهنگی تدوین راهبر فرهنگی در دانشگاه های استان برگزار شد
 


شماره خبر :٥٠١٦٣٥ تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٥ ا ٠٩:١٣
با حضور مسئول امور دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های کشور؛
جلسه هماهنگی تدوین راهبر فرهنگی در دانشگاه های استان برگزار شد
جلسه هماهنگی راهبر فرهنگی دانشگاه های استان با حضور حجت الاسلام تقوی مسئول امور دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها محل دفتر استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان جلسه هماهنگی راهبر فرهنگی دانشگاه های استان با حضور حجت الاسلام تقوی مسئول امور دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها، مسئولین دفاتر، معاونین، مدیران اجرایی و مسئولین واحد خواهران نهاد رهبری در دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد در محل دفتر استانی برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام تقوی ضمن تاکید بر اهمیت تدوین راهبر فرهنگی از سوی دفاتر نهاد اظهار داشت: برخی گمان می کنند تدوین راهبر تکلیفی است که از سوی نهاد مرکز به آنها حکم شده است، حال آنکه بر خلاف این تصور راهبر حق دفاتر است که بعد از سال ها تلاس و بررسی بالاخره استیفا شد.

وی افزود: در گذشته برنامه های مختلف و اولویت های فرهنگی از سوی نهاد مرکز تدوین شده و برای دفاتر ارسال می شد، که طبیعتا نمی توانست با شرایط دفاتر مختلف هماهنگ باشد؛ اما با تدوین راهبر هر دفتر متناسب با شرایط و وضعیت فرهنگی خود اولویت ها را مشخص کرده و در چهارچوب آنها حرکت می کند.

مسئول امور دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه چند سالی می شود که شورای راهبری نهاد رهبری تشکیل شده است تا ابعاد و جزئیات کار مشخص شود افزود: ما در طول این چند سال جلسات متعددی برگزار کرده ایم تا بتوانیم این طرح را به بهترین شکل در دانشگاه ها پیاده کنیم و این مهم جز با همکاری و تلاش دفاتر ممکن نمی شود.

وی گفت: در راهبر فرهنگی باید بتوان با توجه به مقتضیات فرهنگی اجتماعی و سیاسی دانشگاه ها برنامه ریزی کرد.

در ادامه این نشست حجت الاسلام مقدم ضمن تشکر از حضور مسئول امور دفاتر با اشاره به تلاش های صورت گرفته دفاتر نهاد در استان تدوین راهبر را یکی از اولویت های مهم دفاتر استان دانست و گفت: دوستان ما در دفاتر با تشکیل کمیته های راهبری به رصد وضعیت فرهنگی اجتماعی دانشگاه ها پرداخته تا بتوانند برنامه ای جامع و دقیق تدوین کنند.

وی افزود: در طول چند ماه اخیر جلسات متعددی با افراد مطلع، کارشناسان فرهنگی و اساتید برگزار شد که با جمع آوری دیدگاه های هرکدام توانستیم این برنامه را تدوین کنیم.

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.