آخرین اخبار
اخبار > جلسه آموزشی ویژه کارکنان دفاتر نهاد رهبری برگزار شد
 


شماره خبر :٥٠١٦٣١ تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٥ ا ٠٩:٠٤
با حضور مسئول آموزش نهاد رهبری در دانشگاه های کشور؛
جلسه آموزشی ویژه کارکنان دفاتر نهاد رهبری برگزار شد
جلسه آموزشی کارکنان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان با حضور حجت الاسلام شریفی دوست مسئول امور آموزشی نهاد رهبری در دانشگاه های کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان جلسه آموزشی کارکنان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان با حضور حجت الاسلام شریفی دوست مسئول امور آموزشی نهاد رهبری در دانشگاه های کشور برگزار شد.

در ابتدای این نشست حجت الاسلام مقدم ضمن خوشامدگویی به میهمانان جلسه مهم ترین ویژگی دفاتر نهاد دانشگاه های استان را هماهنگی دانست و گفت: در یک سال گذشته جلسات مکرری در قالب شورای استانی جهت هماهنگی برنامه ریزی ها و شناخت دقیق شرایط فرهنگی دانشگاه های استان برگزار شد.

وی افزود: در نتیجه این جلسات و نشست ها دفاتر نهاد رهبری توانستند به هماهنگی و همراهی مناسبی برسند و برنامه های عمده و اثرگذاری را به اجرا درآورند.

مسئول استانی دفاتر با اشاره به فعالیت هیئت جامع دانشگاهی اظهار داشت: مهم ترین عرصه تبلور همکاری و همراهی دفاتر و دانشگاه های استان هیئت جامع دانشگاهی است که در مقاطع مختلف زمینه همکاری بین دانشگاهی را فراهم آورده است و آخرین نمونه از این همراهی را نیز در برگزاری مراسم پرشکوه احیای شب های قدر شاهد بودیم.

در ادامه جلسه اعضا به بحث و بررسی پیرامون وضعیت فرهنگی دانشگاه ها، برنامه های پیش رو و آسیب شناسی برنامه های گذشته پرداختند.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.