آخرین اخبار
اخبار > زمان دیدار با مقام معظم رهبری ویژه اساتید مشخص گردید
 


شماره خبر :٥٥٣٧٦٢ تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ٢ خرداد ١٣٩٨ ا ٠٩:٣٩
زمان دیدار با مقام معظم رهبری ویژه اساتید مشخص گردید
در روز چهارشنبه 8 خرداد ماه و در راستای انتخاب عادلانه ترعلاقه مندان به حضور در این دیدار حداکثر تا تاریخ 3/خرداد/98 نام و نام خانوادگی ، کدملی ، مرتبه علمی و گرایش علمی خود را به سامانه پیامکی 6600099692 ارسال نمایند.

به گزارش روابط عمومی نهاد به نقل از مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد استان حجت الاسلام و المسلمین هاشمی پور گفت: هر ساله و در ایام ماه مبارک رمضان جمعی ازاساتید اعضای هیات علمی دانشگاها با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار می‌کنند و در این دیدارها، تعدادی از اساتید به نمایندگی از جمع به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود درباره‌ مسایل مختلف کشور در محضر رهبر فرزانه انقلاب می‌پردازند.

 

وی افزود با عنایت به برگزاری مراسم دیدار ویژه اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ها با مقام معظم رهبری همراه با ضیافت افطار، در روز چهارشنبه 8 خرداد ماه و در راستای انتخاب عادلانه ترعلاقه مندان به حضور در این دیدار حداکثر تا تاریخ 3/خرداد/98 نام و نام خانوادگی ، کدملی ، مرتبه علمی و گرایش علمی خود را به سامانه پیامکی 6600099692 ارسال نمایند.


هاشمی پور در ادامه اظهار کرد:محدودیتی در تعداد اساتید ثبت نام کننده وجود ندارد نتایج حاصل از قرعه کشی در زمان مقتضی به اساتید محترم توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اعلام خواهد گردید.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.