آخرین اخبار
اخبار > اطلاعیه شماره2:زمان تحویل مدارک عتبات دانشگاهیان استان
 


شماره خبر :٤٧٦٤٩٧ تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٦ دی ١٣٩٤ ا ١٣:٠٤
اطلاعیه شماره2:
اطلاعیه شماره2:زمان تحویل مدارک عتبات دانشگاهیان استان
لذا اطلاع رسانی در خصوص واریز هزینه سفر متعاقبا از سایت نهاد به آدرس auy.nahad.ir اعلام خواهد شد و در این مرحله نیازی به واریز هزینه ای نمی باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی عتبات دانشگاهیان، به اطلاع زائرین اصلی و ذخیره عتبات دانشگاهیان می رساند که مهلت نهایی کردن ثبت نام زائرین تا بیستم دی ماه است و زمان تحویل مدارک و واریز هزینه سفر نهایتا تا 10 بهمن می باشد.

بنابراین گزارش، کلیه زائرین اصلی و ذخیره بعد از نهایی کردن ثبت نام باید نسبت به تهیه گذرنامه اقدام نمایند.پسران دانشجو که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند تا 1 بهمن ماه فرصت دارند تا فرم تعهد نامه محضری را از دفترچه راهنمای عتبات دریافت نموده و فرم مذکور را جهت اخذ مجوز خروج از کشور تکمیل و به مسئول عتبات استان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج تحویل نمایند.

با توجه به آنکه با رایزنی های انجام گرفته با سازمان حج و زیارت، بستر لازم برای پرداخت هزینه سفر به صورت الکترونیکی در حال آماده سازی است، لذا اطلاع رسانی در خصوص واریز هزینه سفر متعاقبا از سایت نهاد به آدرس  auy.nahad.ir اعلام خواهد شد و در این مرحله نیازی به واریز هزینه ای نمی باشد.

 گفتنی است، آخرین اطلاعیه ها در خصوص اعزام در پروفایل زائرین در سایت درج خواهد شد.بنابراین لازم است که زائرین ارتباط خود را با سامانه ثبت نام تا زمان اعزام حفظ نمایند.

لازم به تذکر است پذیرفته شدگان در عتبات دانشگاهیان جهت طرح هر گونه سوال فقط باید با دفتر نهاد رهبری در استان به شماره 07433313928 تماس حاصل نمایند.

مدارک لازم:

1.      اصل گذرنامه

2.      دو قطعه عکس 3*2

3.      پرینت ثبت نام نهایی

4.      کپی صفحه اول شناسنامه


آدرس رسمی کانال تلگرام دفتر نهاد رهبری دانشگاه آزاد:https://telegram.me/zaitoun_ir

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.