آخرین اخبار
اخبار > برگزاری ضیافت اندیشه اساتید94
 


شماره خبر :٤٣٦٢٣٦ تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٤ ا ١٢:٥٤
برگزاری ضیافت اندیشه اساتید94
حجت الاسلام و المسلمین هاشمی پور از برگزاری ضیافت اندیشه اساتید در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج؛ حجت الاسلام و المسلمین هاشمی پور با تبریک عید مبعث به تمامی اساتید محترم، از برگزاری ضیافت اندیشه اساتید در این دانشگاه خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی پور مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد استان؛ با بیان اینکه استادان دانشگاه به مثابه فرماندهان جنگ نرم، دارای جایگاهی رفیع و نقشی محوری در توسعه­ی فرهنگی و علمی کشور و تحقق دانشگاه تمدن ساز اسلامی هستند و تقویت ظرفیت های علمی و تربیتی استادان و عمل به معنویات مقام معظم رهبری در خصوص ارتقاء معرفت دینی این قشر فرهیخته، از ضروریات می باشد. به همین منظور طرح ضیافت اندیشه استادان، یکی از بزرگترین فرصت ها در جهت تحقق این مهم می باشد.

هاشمی پور در ادامه به بیان اهداف کلی این دوره اشاره ای داشتند و گفتند هدف از برگزاری چنین دوره هایی

* ارتقاء سطح اخلاقی و اعتقادی استادان دانشگاهها

* تقویت ارتباط دفاتر نهاد و استادان دانشگاهها

* شناسایی استادان در جهت بکارگیری ظرفیت آنها در فعالیتهای فرهنگی و سیاسی دانست.

وی به برنامه های ضیافت اندیشه استادان و نخبگان در دو بخش اشاره داشتند و گفتند این دوره ها شامل

** برپایی دوره های دانش افزایی استادان هیئت علمی دانشگاهها

**برگزاری فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه و تربیتی می باشد.

در ادامه ایشان به برگزاری ضیافت اندیشه اساتید در دو دوره مجزا اشاره کردند که دور اول از تاریخ 2 تیر 94 الی 5 تیر 94 و دوره دوم از تاریخ 2 شهریور 94 الی 6 شهریور 94 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج برگزار می شود.

ایشان در ادامه افزودند دوره اول با موضوعات اخلاق حرفه ای و اندیشه سیاسی در سطح1 و دوره دوم با همان موضوعات دوره اول در سطح 2 برگزار می گردد.

وی از نحوه ثبت نام خبر دادند که ثبت نام این دوره از ضیافت اساتید از تاریخ 30 اردیبهشت 94 به دو صورت پیامکی و اینترنتی امکان پذیر است. جهت ثبت نام پیامکی اساتید محترم باید مشخصات خود (شامل : نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی، دانشکده، رشته علمی، ایمیل،موضوع انتخابی، تلفن همراه) را به سامانه پیامک درفتر نهاد به شماره 3000466483 ارسال نمایند. زمان ثبت نام اینترنتی متاقبا اعلام می شود.

در پایان حجت الاسلام و المسلمین هاشمی پور از همه اساتید در تمامی مقاطع هیئت علمی و حق التدریس دانشگاه های آزاد استان جهت ثبت نام در این طرح دعوت کردند.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.