آخرین اخبار
اخبار > ‏هدیه تیم رباتیک دانشگاه ازاد اسلامی واحد یاسوج به گردشگران نوروزی‏
 


شماره خبر :٤٢٧٨٧١ تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٤ ا ١٠:٥٧
‏هدیه تیم رباتیک دانشگاه ازاد اسلامی واحد یاسوج به گردشگران نوروزی‏
‏هدیه تیم رباتیک دانشگاه ازاد اسلامی واحد یاسوج به گردشگران نوروزی‏

به گزارش خبرگزاری آنا از یاسوج، خدیجه توفیقیان در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت‌های مؤثر تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از زمان تاسیس انجمن رباتیک اظهار کرد: این تیم تاکنون طرح‌ها و ابتکارات مختلف و کاربردی خوبی ارائه داده است و موفقیت‌های خوبی نیز در مسابقات رباتیک کشوری کسب کرده است.

 

مسئول انجمن‌های علمی دانشگاه آزاد یاسوج افزود: طراحی نرم افزار راهنمای گردشگران نوروزی تازه‌ترین طرح تیم رباتیک دانشگاه آزاد یاسوج است و طراحی این نرم افزار کاربردی  کمک شایانی به گردشگران و مسافران نوروزی که قصد سفر به استان دارند خواهد کرد.

توفیقیان یادآرو شد: در این نرم‌افزار نقشه مسیرهای ارتباطی استان، مناطق گردشگری، تاریخی، رفاهی و طبیعی کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شده است و گردشگران با نصب این برنامه روی گوشی‌های خود به راحتی می توانند به مسیرها و مقصدهای مورد نظر خود در مناطق مختلف استان دسترسی پیدا کنند.


مسئول انجمن‌های علمی دانشگاه آزاد واحد یاسوج گفت : سه تن از اعضای تیم رباتیک دانشگاه آزاد از جمله میثم الهی، فرشید بوشنده و محسن حقیقی این برنامه را به مدت یک ماه طراحی کرده‌اند.

توفیقیان یادآرو شد: تدابیر لازم برای نصب این برنامه بر روی گوشی مسافران از طریق مشاوره با اساتید دانشگاه و همکاری اداره کل راه و شهرسازی اندیشیده شده است و گردشگران می‌توانند از طریق بلوتوث این نرم‌افزار را از راهنمای گردشگران در ایستگاه های نوروزی  ورودی شهرهای استان دریافت کنند.

 

 

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
خدمات نهاد
دفاتر نهاد استان

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یاسوج محفوظ می باشد.